Kvalitní pánské košile jsou pohodlné, jen tak se neseperou a neztrácí brzy svoji barvu

Udělat si dostatečnou zásobu košil je důležité v případech, kdy v nich muž denně chodí do zaměstnání. A nejde jen tak o nějaké obyčejné košile. Dostatek společenských košil, které je možné vzít si k obleku, ke společenské pánské vestě nebo ke sportovnímu saku, zaručuje možnost vytvořit velké množství barevných kombinací společně s vhodně zvolenou kravatou. Ideální jsou jednobarevné pánské košile v pastelových barvách a také v barvě bílé, popřípadě s decentním jemným vzorem. Tyto se velmi snadno kombinují se saky s různými vzory nebo proužky. Tmavší a sytější barvy košil se zase nosí při večerních oslavných příležitostech nebo na plesy.

Košile se nosí jak při formálních, tak neformálních příležitostech, i ve volném čase
Jestliže je muž zvyklý nosit do zaměstnání nebo při jiných volnočasových aktivitách i košile s většími a výraznějšími vzory, je vhodné, aby pár kousků také zdobilo jeho šatník. Důležité je, aby byly všechny košile pohodlné a ušité z velmi kvalitních materiálů. Jedině tak vydrží i při častém praní dlouho pěkné a jejich barvy jen tak neztratí svoji sytost. Proto se nevyplácí nakupovat ty nejlevnější. Za krátký čas byste je stejně nemohli nosit k pánskému obleku ani ke společenskému saku. Všechny košile musí mít správnou velikost, především pánské košile s dlouhým rukávem. Nesmí být příliš široké, protože potom by se při nošení pod sakem mohly pod kravatou nepříjemně zvedat a také mačkat, a musí mít správně dlouhý rukáv, aby jej vyčnívaly z rukávu saka jeden až dva centimetry.

To je dáno společenskými pravidly chování, proto si do obleku můžete vzít pouze košili se správnou délkou rukávu. Pokud ji zkoušíte bez saka, měla by manžeta rukávu košile sahat zhruba jeden centimetr pod zápěstí. Abyste nakoupili správně velkou a dostatečně kvalitní košili, můžete se vydat do značkové kamenné prodejny, kde vám zkušení prodavači s výběrem dokonale poradí, nebo můžete k nakupování využít internetových obchodů, protože i zde je možné zakoupit kvalitní pánské košile společenské a mnohdy ve velmi originálním provedení. Značkové košile a další pánskou módu můžete zakoupit v e-shopu ENVANTO.CZ. Každá košile je vyfocena v dostatečně velkém rozlišení, a pokud jsou na ní zajímavé detaily, můžete si je také názorně prohlédnout. Samozřejmostí je návod, jak správně změřit pánskou košili, aby bylo možné vybrat vhodnou velikost. Tyto služby mohou do jisté míry kompenzovat, i když ji zcela nenahradí, ztrátu možnosti vyzkoušet si košili přímo na těle, tak jako v kamenném obchodě. Běžnou praxí bývá, že při nespokojenosti s objednaným zbožím jej může zákazník vrátit prodejci zpět.

Reklama

Fotogalerie